Dziś jest r. Imieniny obchodzą

Aktualności

Wiara. Plan kolędy w parafiach dekanatu gostyńskiego

WIARA / 7-23.01.2014

A Koleda2

Przedstawiamy plan kolęd w parafiach dekanatu gostyńskiego. Infomacje te pochodzą ze stron internetowych parafii

KOLĘDA W PARAFIACH DEKANATU GOSTYŃSKIEGO:

Parafia Bł. E Bojanowskiego:

WTOREK 7.1.2014
od godz. 15.00 ul. 27 Stycznia 1-21

ŚRODA 8.1.2014
od godz. 15.00 ul. 27 Stycznia 22-31 i dalej ul. Gombrowicza,
ul. Fredry oraz ul. ks. Twardowskiego

CZWARTEK 9.1.2014
od godz. 15.00 ul. Kręta 1-29

PIĄTEK 10.1.2014
od godz. 15.00 ul. Kręta 30-59

SOBOTA 11.1.2014
od godz. 13.00 ul. Graniczna blok nr 16

NIEDZIELA 12.1.2014
od godz. 14.00 ul. Graniczna: budynek przychodni, cała strona do Szkoły Podstawo-wej,
a następnie druga strona od nr 21 do 6c

PONIEDZIAŁEK 13.1.2014
od godz. 14.00 ul. Poznańska 117-71

Parafia pw. Pocieszenia Najświętszej Matyi Panny w Borku Wlkp.:

wtorek 07.01 godz. 14.30-
1/ ul. Kilińskiego od Rynku.
2/ Rynek 25-13
3/ Rynek 12-2 i ul. Rynkowa.
środa 08.01. godz. 14.30 –
1/ Karolew 11,12 od początku.
2/ ul. Powst. Wlkp. 4 – 27
3/ ul. Pogorzelska i Bojanowskiego.
czwartek 09.01. godz. 14.30
1/ ul. Żeromskiego od początku.
2/ ul. Słowackiego od końca.
3/ ul. Mickiewicza od końca.
piątek 10.01 godz. 14.30 –
2/ Siedmiorogów II.
3/ ul. Skokowska od ul. Kilińskiego, Graniczna od początku.
sobota 11.01 godz. 9.30-
1/ Szosa Jaraczewska od p. Adamkiewicza
2/ Karolew 18aod początku, 18 od początku.
3/Karolew 18b od początku, 17 od początku
poniedziałek 13.01 godz. 14.30
1/ul. Szkolna od początku i ul. Asnyka.
2/ ul. Zdzieska 19-7
3/ ul. Wąska i Zdzieska 1-6.
Parafia Św. Mikołaja w Krobi
Wtorek 07 stycznia od godz. 15.00
- 1 ksiądz: Posadowo od Sułkowic strona lewa
- 2 ksiądz: Posadowo od Sułkowic strona prawa
- 3 ksiądz: Krobia ul. Prusa i ul. Asnyka
Środa 08 stycznia od godz. 15.00
- 1 ksiądz: Krobia ul. Domachowska, ul. Polna i ul. Targowa
- 2 ksiądz: Krobia ul. Poznańska nr 44 i od nr 63 - 35 i ul. Zachodnia
- 3 ksiądz: Krobia ul. Poznańska od nr 33 - 13
Czwartek 09 stycznia od godz. 15.00
- 1 ksiądz: Krobia ul. Kobylińska od nr 55 do gazowni obydwie strony
- 2 ksiądz: Krobia ul. Kobylińska od nr 27 - 33 i od nr 65 - 78
- 3 ksiądz: Krobia ul. Słoneczna od nr 1
Piątek 10 stycznia od godz. 15.00
- 1 ksiądz: Krobia ul. Poznańska od nr 38 - 2
- 2 ksiądz: Krobia ul. Cicha
- 3 ksiądz: Krobia ul. Spokojna
Sobota 11 stycznia od godz. 10.00
- 1 ksiądz: Krobia ul. Miejsko Górecka od nr 1 w kierunku Grabianowa i ul. Wiosenna
- 2 ksiądz: Krobia ul. Miejsko Górecka od nr 26 w kierunku Grabianowa
- 3 ksiądz: Krobia ul. Harcerska 6 - 8
Niedziela 12 stycznia od godz. 13.30
- 1 ksiądz: Krobia ul. Kobylińska od nr 79 - 97
- 2 ksiądz: Krobia ul. Kobylińska od nr 25 - 1
Poniedziałek 13 stycznia od godz. 15.00
- 1 ksiądz: Krobia ul. Harcerska 1 - 3
- 2 ksiądz: Krobia ul. Harcerska 4 - 5
- 3 ksiądz: Krobia ul. Poniecka

Parafia Rzymskokatolicka pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu - Parafia pw. Św. Małgorzaty w Gostyniu:

wtorek 7 stycznia od godz. 15.30
- 1 ksiądz: Os. 700-lecia 7
- 2 ksiądz: Os. 700-lecia 8
- 3 ksiądz: Os. 700-lecia 9
środa 8 stycznia od godz. 15.30
- 1 ksiądz: Os. 700-lecia 10
- 2 ksiądz: Os. 700-lecia 11
- 3 ksiądz: Os. 700-lecia 12
czwartek 9 stycznia od godz. 15.30
- 1 ksiądz: Os. 700-lecia 13
- 2 ksiądz: Os. 700-lecia 14
- 3 ksiądz: Os. 700-lecia 17
piątek 10 stycznia od godz. 15.30
- 1 ksiądz: Os. 700-lecia 15 (1-20)
- 2 ksiądz: Os. 700-lecia 15 (21-40)
- 3 ksiądz: Os. 700-lecia 18

Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Domachowie:

KOLĘDA rozpoczyna się w najbliższy piątek od pierwszych numerów Starej Krobi; szczegóły i dalszy pro-gram kolędy będzie ogłaszany wyłącznie z ambony w kościele – nie będzie drukowany! Spotkanie przy stole możliwe jest najwyżej w dwóch miejscach, ustalonych przez sąsiadów – w dowolnym miejscu trasy kolędo-wej. W zwykłe dni kolęda zaczyna się o 9.30, a w niedziele o 13.00

Parafia pw. Świętej Jadwigi w Pępowie:

SOBOTA 4 stycznia od godziny 9.00 Ludwinowo
• ks. Proboszcz od nr 1
• ks. Wikariusz Siedlec-Ludwinowo 101, 102 i Ludwinowo od 63
W następnym tygodniu kolęda w Pępowie ul.Chociszewska

Parafia pw. NNMP w Poniecu:

7 stycznia - wtorek
• od godz. 9.00: Drzewce, obaj kapłani od Rokosowa jeden kapłan stronę od Ponieca, a drugi stronę od Gostynia
8 stycznia – środa
• od godz. 9.00: Włostki i Sarbinowo (1 kapłan od nr 8 drugi od nr 9 w stronę bloków)
9 stycznia – czwartek
• Proboszcz od 14.00 ul. Ks. Respondka w stronę Rynku i ul. Śliwińskiego od Rynku
• Wikariusz od 15.30 ul. Drożdzyńskiego w stronę od Rynku
10 stycznia – piątek
• obaj kapłani od godz. 14.30 Waszkowo od nr 9 i 10 po obu stronach ulicy w kierunku Kościoła
11 stycznia – sobota
• obaj kapłani id godz. 9.00 ul. Rynek, 1 kapłan od nr 1 wzwyż 2 kapłan od ostatniego do spotkania.
13 stycznia – poniedziałek
• obaj kapłani od godz. 9.00 Janiszewo, początek bloki i wieś a następnie wzdłuż obu stron ulicy w kierunku Rydzyny
Parafia pw. Świętego Marcina w Starym Gostyniu:

KS. TOMASZ
GOLA
Niedz. (5.01.) - nr 65 (piekło), 63, 63a (lotnisko ) ... (godz. 12.00)
Pon. (6.01.) - nr 80 (Dworzec), 76-79 (Paluszkiewicz – Tarnacki ...) - (godz. 12.00)
KS. LESZEK
KOSOWO
Wtor. (7.01.) - nr 13-25 Zaremba-Blok; 27-30a Wojciechowska - Zapłocie - (godz. 13.00)
Śro. (8.01.) - nr 31-41 Leśnik-Topolski - (godz. 13.00)
Czw. (9.01.) - nr 42-49 Gembiak - Michalak; blok 26 - (godz. 13.00)
Piąt (10.01.) - nr 50-62 Mańka – Gorzelnia - Blok nauczycielski ... - (godz. 13.00)
KS. PROBOSZCZ
STARY GOSTYŃ - od godz. 13.00
Wtor. /7.01/ ............nr 49-67 ; Czworaki - Jankowiak/
Sro. /8.01/ .............nr 22-43 ; Maćkowiak - Stężycki/
Czw. /9.01/ ............nr 4a-10; 21-22 Daleszyn/ 11-21 ;/Gano Fr .- Czopik/
Piąt /10.01/ ...........nr 4-1a; 73-72 ;68-74 ;/Szymański-Augustyniak/-/Zieliński-Grzempowski/-/Pakosz-Cyprian/
DUSINA - od godz. 13.00
Pon. /13.01/..........nr 13-15/4 ; Blok”Stolica” – Blok 15(1/2 bloku ) Majchrzak
Wtor./14.01/..........nr 15/5(II część bloku) – 18; 1a- 4; / Kubacki-Michalak/-/Latosiński - Zygmunt/
Śro. /15.01/..........nr 5-9 . /Polaszyk - Blok 9/
GOLA - od godz. 13.00
Czw. /16.01/............ Blok H, F i nr 59(„Przedszkole”)
Piąt /17.01/ ........... Blok D, E, G
Pon. /20.01/ ............ Blok C, B, A
Wtor./21.01/............ Wieś nr 2 -22 /Dudziak-Turbańska/
Śro. /22.01/ ............ Wieś nr 24- 40 /Biniasz-Dudziak/
Czw. /23.01/ ........... Wieś nr 41-58 i nr 60 /Matyla-Jesiak-Ginter

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami, napisz.

Polubili nas

Polecamy

Tuesday the 21st. . Hostgator coupon - All rights reserved.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Czytaj więcej....

Akceptuj pliki Cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information